Wednesday , 29 September 2021

SHKODER, ASGJESOHEN 1140 RRENJE KANABIS!

N vijim t operacioneve t njpasnjshme t vijuara nga Efektivt e Policis s Qarkut Shkodr pr evidentimin dhe asgjesimin e parcelave t bimve narkotike, gjat orsve t mesdits kto efektiva kan zhvilluar nj tjetr operacion.

Mbi bazn e informacioneve t marra se n fshatin Myselim ishin kultivuar bim narkotike, sht zhvilluar nj kontroll i imtsishm ku jan evidentuar dhe asgjesuar 1140 rrnj bim narkotike.

Bimt narkotike ishin t kultivuara n parcela t hapura rishtas.Jan asgjesuar n vend me an t djegies ku nj pjes e tyre u mor si prov materiale.

Lexoni dhe kete

SHKODËR, FINALIZOHET OPERACIONI POLICOR I KODUAR “BUNA 2021”

Në vijim të punës për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e …