SHKODER- TIRANE, GRABITET IFTI I TE FEJUARVE!

N nj rrug dytsore afr aksit rrugore Shkodr- Tirane n vendin e quajtur Beltoj, sipas telefonuesve 3 shtetas me maska dhe t armatosur i kan dal dhe i kane grabtur shtetasit F. A. dhe t fejuares se tij E. L. nn kercnimin e arms nj sasi leksh prej 7000 (shtatemije) lek t reja dhe nje telefon tip iPhone5 qe kane patur me vete. Autoret kan qen me nje mjet tip foristrade.

Menjher porsa sht marr njoftimi, policia e Shkodres ka angazhuar nj numr t madh efektivash t policise , ku jan ngritur pika kontrolli e po vijon krehja e zons pr kapjen e autorve.

N vendin e ngjarjes grupi hetimor po kryhen veprimet.

Lexoni dhe kete

“ARREST ME BURG” PËR FABIAN VUKAJ

Gjykata e Shkodrës ka lënë në burg 55 vjeçarin Fabian Vukaj i cili ka vrarë …