Monday , 11 December 2017

SHKODRA RRETH 8 ORE PA ENERGJI ELEKTRIKE

Shkodra pergjate gjithe paradites ka qene ne erresire.

Shkak sipas shefit te sektorit teknik Gjon Bala eshte bere nje kabine private e cila ndodhet ne afresi te drejtorise se transportit rrugor.

Per kete Bala kerkon bashkepunimin e personave qe kane kabina private qe ti kalojne nen pronesi te OSHEE, pasi nderhyrja eshte me e lehte.

Qe ne oren 9 te mengjesit e deri ne oren 15:30 minuta Shkodra ka qene ne erresire. Rreth ores 13:00 energjia eshte rikthyer ne lagjet e qytetit, ndersa pjesa e pedonales ka patur nje tjeter defect dytesor. Mungesa e energjise ka penalizuar cdo lloj sherbimi ne institucione kete te marte.

Lexoni dhe kete

MINISTRJA E DREJTESISE INSPEKTON BURGUN E REÇIT

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj e shoqëruar nga deputeti I Partisë Socialiste Luan Harusha dhe  …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin