Tuesday , 22 October 2019

SHKOLLA N GRUD T RE JASHT DO KUSHTI M MINIMAL

Nxnsit e shkolls 9- vjeare n Grud t Re prej disa kohsh detyrohen t bjn msim jasht do kushti m minimal. Prindrit dhe vet nxnsit shprehen s proesi msimor zhvillohet pa dyer, dritare apo dhe pa karrige.

Nxnsit pohojn se asnj institucion nuk ka qen n kt shkoll pr t verifikuar gjendjen n t ciln ndodhet kjo godin n t ciln studiojn m shum se 600 fmij.

Nga ana e drejtorit t shkolls Cam Leka nuk kemi asnj reagim mbi kt shqetsim t ngritur nga ana e prindrve dhe nxnsve. Kta t fundit bjn apel pr t ndrhyr n kt godin pasi nxnsit e ksaj shkolle mund t prballen dhe me marrjen e infeksioneve t ndryshme.

Lexoni dhe kete

SEMINAR I RËNDËSISHËM NGA KOMPANIA “NIKO HAIR & COLOUR”

Kompania “Niko Hair & Colour”, distributor i dy kompanive më të mëdha “Nika Beauty Excellence …