Thursday , 6 October 2022

SHKRELI I JEP MBSHTETJE MAKSIMALE ANTON KOKAJT!

N kuadr t takimeve me strukturat e PD- s n rrethin e Malsis s Madhe, kandidati iPD- s pr kt bashki Anton Kokaj ka zhvilluar nj takim me strukturat e Shkrelit. Kan qn drejtuesit e PD- s n Malsin e Madhe, dhe kryekomunari i Shkrelit q kan krkuar angazhim maksimal pr t fituar me 21 Qershor kandidati iPD- s Anton Kokajn.

Ashtu si n do takim deputeti i Malsis s Madhe Gjovalin Bzhetaj ka shprehur sigurin n nj fitore me 21 Qershor, ndrsa ka krkuar nga malsort q t mos gnjehen nga premtimet e s majts.

Mbshtetje maksimale kandidati i PD- s ka marr edhe nga prfaqsuesit e shoqats s t pushkatuarve n Malsin e Madhe si dhe struktura e PD- s n komunn e Shkrelit.

Edhe nga Shkreli, kandidati i s djathts Anton Kokaj ka theksuar faktin se me fitoren e Kokajt nuk fiton vetm ai, por e gjith malsia e Madhe.

Gjat takimit me strukturat e Shkrelit, anatart e PD- s kan premtuar nj mobilizim edhe m t madh pr tu angazhuar n fitoren e Anton Kokajt dhe partis demokratike me 21 Qershor.

Lexoni dhe kete

HAPJA E NEGOCIATAVE, NGRIHET FLAMURI I BE PARA KRYEMINISTRISË

Në godinën e kryeministrisë është ngritur këtë të mërkurë flamuri i BE-së pas hapjes së …