SHKRUMBOHET NJE SHTEPI NE LEZHE

Një shtëpi në Ishull të Lezhës është shkrumbuar nga zjarri.

Banesa është në pronësinë e shtetasit Gjon Çukaj. Sipas informacioneve shkaktar i zjarrit ka qenë rrjedhja e gazit.

Ndërhyrja e zjarrëfikëses u bë e pamundur për shkak të një kanal i hapur nga Bashkia Lezhë, i cili bllokonte rrugën.

Sipas raportimeve nuk ka të lënduar, po dëmet materiale janë të shumta.

Lexoni dhe kete

POLICIA E SHKODRES MERR NJE TELEFONATE URGJENTE, JA ÇFARE NDODHI NE LAGJEN “SALO HALILI”

Shkodër – Informacion Paraprak Më datë 14.06.2018 në orën 17:15, jemi njoftuar se në lagjen …