Wednesday , 18 July 2018

SHPERTHIM TRITOLI NE LAGJEN RUS

Shperthim tritoli ne lagjen Rus, 3 te plagosur. Shperthimi dyshohet se lenda plasese eshte vendosur ne nje motorciklete

Lexoni dhe kete

VRASJA E DYFISHTE NE QYTETIN E SHKODRES, DETAJE TE REJA

Ne vrasjen e Boran Bercana dhe Silvi Ndoci kane marre pjese dy persona. Policia e …