Friday , 15 December 2017

SHPERTHIMI NE VELIPOJE, HUMB JETEN EDHE HEKTOR ZENUNI

Thellohet tragjedia për familjen e biznesmenit Zenunaj i cili humbi jetën pas shpërthimit të gazit në Velipojë.

Edhe djali i tij Hektor Zenuni nuk ka mundur të mbijetojë. Megjithëse u dergua në Turqi për mjekim të specializuar 33-vjeçari nuk arriti që t’i bëjë ballë plagëve të marra nga shpërthimi në restorant “Il Cavaliero” në Velipojë pak ditë më parë në pronësi të babait të tij.

33-vjeçari që u fut në depon e nëndheshme për të shpëtuar babain e tij, pësoi djegie të mëdha në fytyrë dhe gjoks, dhe po kështu djegie të shkallës së dytë dhe të tretë pësoi edhe babai i tij, Besnik Zejnuni, pronari i resortit. Të dy u nisën me helikopter drejt spitalit ushtarak në Tiranë, por Besniku ndërroi jetë pas 36 orësh nga ngjarja.

Lexoni dhe kete

TRAFIKONIN 45 KG MARIJUANË, NË PRANGA DY SHQIPTARË

Policia italiane ka arrestuar në flagrancë 3 persona, dy shqiptarë e një italian, me akuzën …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin