Sunday , 13 October 2019
Breaking News

“SHQIPTARËT NUK PËRFAQËSOJNË NJË GOGOL PËR HOLLANDËN”

Proçesi për hapjen e negociatave të Shqipërisë është në rrugë të mbarë. Kështu shprehet ministri i brendshëm Sandër Lleshaj, që thotë se kemi bërë gjithçka që na është kërkuar nga Europa. Sipas tij, shqiptarët nuk përfaqësojnë një gogol të rrezikshëm për Hollandën.

Ndërkohë i pyetur për sigurinë e rendit në Shkodër, Lleshaj theksoi:

Deklaratat e ministrit Lleshaj erdhën gjatë përurimit të ambjenteve të reja në komisariatin e Malësisë së Madhe.

Lexoni dhe kete

KËSHILLI I RI I QARKUT SHKODËR, REAGON PD SHKODËR

Pas mbledhjes së Këshillit të Qarkut Shkodër ka ardhur reagimi i menjëhershëm i Partisë Demokratike …