Wednesday , 23 September 2020

SHTUBINA: GOLI I RNDSISHM POR M SHUM FITORJA

Goli i shnuar prej tij n ndeshjen e djeshme ndaj Flamurtarit mund t jet ndr m t bukurit e shnuar n karriern e tij megjithat kapiteni i Vllaznis Ndriim Shtubina mbi t gjitha shprehet i knaqur q skuadra fitoi dhe ai ka br vetm detyrn ashtu si duket luajtur n pozicionin e sulmuesit por edhe si mbrojts i djatht pr disa minuta n fundin e ndeshjes.

I pyetur ndrkoh nse tashm kampionati sht m i qet pr Vllaznin, Shtubina sht i mendimit se asgj nuk ka prfunduar dhe objektivi i rradhs pr ta sht kalimi me sukses i ndeshjes s rradhs me Lain.

Takimi Vllaznia- Flamurtari i fituar 2-1 nga skuadra shkodrane e ka ngjitur at n kuotn e 32 pikve duke mbajtur aktualisht vendin e gjasht n renditje megjithat jan edhe pes ndeshje pr tu zhvilluar dhe duhet br kujdes sepse n kt kampionat gjithka mund t ndodh.

Lexoni dhe kete

FUTBOLLI SHQIPTAR SËRISH NË BOJKOT, LIGA E VENDOSUR

Për të dytën javë me rradhë, futbolli shqiptar vazhdon të bojkotojë kampionatet dhe kështu ka …