Wednesday , 23 September 2020

SHTUBINA: JEMI M T FORT SE SEZONET E KALUARA

Prve trajnerit Armando Cungu edhe kapiteni i Vllaznis Ndriim Shtubina sht i mendimit se skuadra nse do t kishte guxuar pak m tepr dhe nse do t ishte treguar m e vmendshme n momente t caktuara, mund t kishte dal e fituar n prballjen e mbrmshme ndaj Kuksit.

Nj deklarat t till mesfushori i kuqebluve e ka dhn pr gazetart menjher pas ndeshjes duke thn njkohsisht se tashm duhet par prpara sepse kampionati sapo ka nisur.

Pr Shtubinn ky sht sezoni i dyt q e nis si kapiten i ekipit dhe natyrisht q ka edhe nj prgjegjsi m shum bashk me shokt e ekipit pr t br nj kampionat ndryshe nga kta t fundit

Lexoni dhe kete

FUTBOLLI SHQIPTAR SËRISH NË BOJKOT, LIGA E VENDOSUR

Për të dytën javë me rradhë, futbolli shqiptar vazhdon të bojkotojë kampionatet dhe kështu ka …