Friday , 18 September 2020

SHTUBINA: VLLAZNIA I KA MUNDĖSITĖ TĖ MUNDĖ KĖDO

Pėrveē trajnerit Cungu, edhe kapiteni Ndriēim Shtubina nė konferencėn e sotme pėr shtyp ka shprehur besimin e tij se pavarėsisht mungesave, skuadra do tė bėjė maksimumin nė kėtė ndeshje. Vetė ai, nė fakt do tė jetė i detyruar tė luajė si mbrojtės i majtė nisur nga mungesat qė do tė ketė Vllaznia megjithatė pėr tė nuk ka asnjė problem.

Shtubina ka folur edhe pėr ndeshjen e sė shtunės duke deklaruar se ata qė do tė luajnė do tė japin mė shumė se maksimumin e tyre nė mėnyrė qė Vllaznia tė marrė njė rezultat pozitiv pėr tė mbyllur edhe fjalėt qė kanė qarkulluar ditėt e fundit.

Ndeshja Vllaznia- Skėnderbeu do tė luhet tė shtunėn nė orėn 17.00 nė stadiumin “Loro Boriēi” dhe pritet me interes nga ana e tifozėrisė sepse do tė pėrcaktojė shumė gjėra si pėr kreun e renditjes ashtu edhe pėr pjesėn tjetėr tė saj.

Lexoni dhe kete

VLLAZNIA PRET EDHE DILAVER, MERKATOJA ENDE E HAPUR

Vllaznia e sezonit tĆ« ri Ć«shtĆ« shndĆ«rruar nĆ« njĆ« kantier ndĆ«rtimi. Prej saj janĆ« larguar …