Wednesday , 21 February 2018

SHULLANI: NGJARJA PO HETOHET, DETAJET JANE SEKRETE

Jemi në fazë hetimesh dhe se cdo gjë do bëhët e ditur në moment  e duhur ishte kjo deklartat e Shefit të Komisariatit të Policisë Shkodër Hamdi Shullani për media në lidhje me shpërthimin e tritolit të Rus të Shkodrës.

Shullani komentet i beri pas takimit qe kishte me nenkryetarin e Bashkise se Shkodres ne lidhje me rendin dhe qetesine publike. Nga shperthimi i se shtunes kane mbetur të plagosur 8 persona ndërsa mësohet se shënjestër ka qenë Lulzim Kulla. Deri më tani nuk ke3mi asnjë të dyashuar nga policia rreth kësaj ngjarje.

Lexoni dhe kete

OPERACIONI “GOES ON”, POLICIA E LEZHES ARRESTON 2 PERSONA, IU GJETEN 3 MINA

Sektori për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve mbi bazën e informacioneve të marra në rrugë …