Friday , 27 November 2020

SITUATA E PANDEMISË, PRESIDENTI META MBËSHTET BASHËN

Gjatë një konference për mediat, presidenti Ilir Meta mbështeti kauzën që po ndjek opozita e veçanarisht kreu i PD, Lulzim Basha, për situatën e pandemisë.

Meta tha se Basha ka qenë ekselent, ndërsa opozita 5 hapa para qeverisë për COVID-in.

Rama të reflektojë, të bashkëpunojë me ekspertët, opozita ka notën 10 tha Meta.

Presidenti Meta u shfaq në konferencë me maskë, ndryshe nga herët e tjera.

Lexoni dhe kete

MEDIU: QEVERIA PO PËRDOR PANDEMINË PËR INTERESA POLITIKE

Opozita vijon të hedhë akuza ndaj qeverisë për keq-menaxhimin e situatës së pandemisë. Kreu i …