Breaking News

SITUATA E VLLAZNISË, ÇËSHTJA KRYESORE NË “SPORT ARENA”

Situata e krijuar tek Vllaznia dhe rreziku I rënies së saj nga Superliga, ka qenë dhe tema kryesore e diskutimeve në emisionin “Sport Arena” të kësaj jave në televizionin Rozafa. Të gjithë të ftuarit kanë shprehur keqardhjen e tyre për shkuarjen e Vllaznisë deri në këtë pikë sa të rrezikojë tashmë seriozisht edhe rënien nga Superliga pas 57 vitesh.

Përveç futbollit, është diskutuar edhe për sportin e volejbollit me trajnerin e njohur Artan Kalaja dhe po ashtu edhe për futbollin e femrave me trajnerin e Vllaznisë Nikolin Leka.

 

Lexoni dhe kete

VOLEJBOLL/ TË REJAT E VLLAZNISË DREJT KALIMIT NË FINALE

Volejbollistet e reja të Vllaznisë kanë hedhur hapin e parë të rëndësishëm drejt kalimit në …