Tuesday , 18 January 2022

SITUATA NË PLAZHE, REAGON EDI RAMA

Kryeministri Edi Rama i ka bërë thirrje të gjitha subjekteve në vijën bregdetare se nëse janë pa leje të largohen me dëshirën e tyre, në të kundërt do i lirojnë me pahir dhe sekuestrojnë bazën materiale që kanë siguruar përgjatë viteve.

Policia e Shtetit do të jetë e pranishme në të gjithë vijën bregdetare theksoi Rama.

Ngjarjet e ndodhura janë tronditëse, por mos u bëni merak për turistët shtoi Rama.

Lexoni dhe kete

KRYESIA E PD PËRJASHTON SALI BERISHËN NGA PARTIA

Kryesia e PD ka përjashtuar nga Partia Demokratike ish-kryeministrin Sali Berisha dhe disa anëtarë të …