SITUATA NË QARKUN SHKODËR, FLET PREFEKTI MILLJA

Në një komunikim për mediat, prefekti i Qarkut Shkodër, Cesk Millja ka folur për situatën në Qarkun Shkodër nga koronavirusi. Ai u ndal tek kontrollet në fasoneritë dhe call center.

Millja foli edhe për mbështetjen ndaj qytetarëve…

Prefekti i Qarkut Shkodër i bëri thirrje qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpi dhe të respektojnë rregullat.

Lexoni dhe kete

MALI I ZI HAP KUFIRIN ME 6 KORRIK?

Mali i Zi pritet të hënën e 6 korrikut të heq kufizimet për hyrjen e …