Breaking News

SITUATA NGA DEBORA NE BASHKINE SHKODER, FLET ADEMI

Situata në Bashkinë Shkodër, duke mos përfshirë disa zona malore, paraqitet e qetë përsa i përket qarkullimit rrugor. Kështu shprehet kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi, e cila theksoi se po punohet në rrugën e Dukagjinit.

Ajo foli edhe për bllokimin e rrugës së Thethit. Ndërkohë, e pyetur për mungesën e anëtarëve të qeverisë në Shkodër në këtë situatë, Ademi përgjigjet:

Ademi tha se është punuar çdo ditë edhe në pastrimin e rrugëvve të lagjeve të Shkodrës.

Lexoni dhe kete

GJAKMARRJA, 50 TE VRARE DHE 130 TE PLAGOSUR NE 2018

Organizata “Operazione Colomba” organizoi këtë të premte aktivitetin e radhës ndërgjegjësues në luftën kundër gjakmarrjes …