Soni Malaj shuan ēdo dyshim

Kėngėtarja e suksesshme Soni Malaj mė nė fund i ka “mbyllur gojėn” shtypit dhe gjithė skeptikėve, se ajo ėshtė nė ende bashkėshortja e balerinit, Mirko.

Prej disa kohėsh Soni ka qenė nė qendėr tė lajmeve rozė pėr jetėn e saj private, ku shumė aludonin se ajo dhe Mirko ishin ndarė.

Aludimet lindėn pasi kėngėtarja nė shumė dalje publike nuk shihej krah bashkėshortit, pėrkundrazi nė disa evente muzikore ajo ishte nė shoqėrinė e kolegėve tė saj.

Madje as nė rrjetet sociale nuk shihej asnjė gjurmė e Mirkos. Por, Soni ka shuar ēdo dyshim teksa ka postuar nė rrjetin social “Instagram” njė foto me bikini dhe e mbėrthyer nga krahėt e Mirkos, ku lexohet fare qartė se dashuria pėr njėri-tjetrin ėshtė edhe mė e madhe.

Tė njėjtėn foto Soni e postoi edhe nė rrjetin social “Facebook” me mbishkrimin “My Love”.

Pėrpos lumturisė nė jetėn private, Soni ka qenė e lumtur edhe pėr suksesin e kėngės “Me tė jeton”.

“Me tė jeton” ėshtė njė baladė shumė e bukur dhe njė ndėr videoklipet mė tė arrira.

Lexoni dhe kete

“Betejė bukurie” mes motrave Kardashian

Ajo ėshtė mė e famshme por mesa duket edhe motra e saj nuk mbetet pas …