Thursday , 25 February 2021

SPAHIA: VAKSINIMI, SHOW I RAMËS

E gjitha është një show që bën Edi Rama me vaksinat, ndërsa nuk ka asnjë lloj transparence, dhe kjo tregon pa aftësinë e këtij pushteti për të menaxhuar situaten nëpër të cilën po kalon vendi.

Shprehet kështu ish deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia i ftuar në emisionin “Autochthonous”. Spahia shton se sjellja e vaksinave dhe mungesa e plotë e transparencës rreth tyre është tregues i pa aftësisë se strukturave për të qenë në krye të punës.

Spahia foli edhe për situaten e emergjente në Shkodër ku akuzoi qeverine për neglizhencë totale ndaj banorëve…

Spahia foli edhe për programin e PD-së për shëndetësine dhe u shpreh se me 25 prill qytetarët do votojnë ndryshimin.

Lexoni dhe kete

PËRGATITJET PËR ZGJEDHJET E 25 PRILLIT

Këtë të shtunë, KQZ bëri një demonstrim të mënyrës së identifikimit biometrik. Pajisja bën të …