SPAHIA: VENDI NDODHET ME KEQ SE NE VITIN 1992

Partia Demokratike Shkodër ka zhvilluar pasditën e së premtes një mbledhje të zgjeruar, me anëtarë të kryesisë së saj. Kjo mbledhje vjen në kuadër të takimeve që po organizojnë deputetët e PD-së në të gjithë vendin për të adresuar problematikat e ndryshme. Pas mbledhjes, deputeti i PD në Qarkun Shkodër, Bardh Spahia tha se nuk ka asgjë normale në zhvillimet e muajve të fundit në vendin tonë, e kjo për shkak të papërgjegjshmërisë së kësaj qeverie.

Sipas tij, vendi ynë ndodhet në ditë më të këqija se viti 1992.

Por, cili do të jetë veprimi i rradhës i Partisë Demokratike? Për këtë, Spahia shton….

Ndër të tjera, deputeti i Partisë Demokratike në Qarkun Shkodër, kërkoi që shqiptarët të jenë të bashkuar për largimin e kësaj qeverie.

Lexoni dhe kete

“HAPJA E NEGOCIATAVE NE VITIN 2019-te, MASHTRIM I RAMES”

Hapja e negociatave në qershorin e vitit 2019-të është një mashtrim i radhes i Qeverisë …