Breaking News

SPAHIJA: KJO ESHTE NJE REVOLTE POPULLORE PER ZGJEDHJE TE LIRA

Një nga përsonat më aktiv në protestën e Partisë Demokratike Shkodër në shkollën “Shejnaze Juka” ishte edhe ish-deputeti i PD-së Bardh Spahija. Pas protestës, ai u shpreh se kjo është një revoltë popullore për zgjedhje të lira dhe të ndershme dhe se jemi ne zbatim të ligjit.

Spahija tha se dekreti i presidentit Meta duhej të ishte ligj.

Ish-deputeti Spahija është një nga përsonat e shpallur në kërkim nga policia e Shkodrës.

Lexoni dhe kete

BASHA: SULMET KUNDËR OPOZITËS NUK I FSHEHIN DOT DËSHTIMET

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar sërish përmes një deklarate shpërndarë mediave, lidhur me …