Sunday , 17 December 2017
Breaking News

“SPORT ARENA”, EMISION SPECIAL PËR SUKSESET E BOKSIT SHKODRAN

Emisioni “Sport Arena” i kësaj të hëne ka qenë një emision disi ndryshe teksa studio e tij është spostuar nga ambjentet e televizionit Rozafa tek palestra e boksit të Vllaznisë. Kjo ngaqë ka qenë një emision që i është kushtuar tërësisht sukseseve të jashtëzakonshme të këtij sporti i cili për vitin 2017 ka arritur të fitojë çdo trofe të mundshëm. I pyetur se cila ka qenë çelësi i të gjithë këtyre sukseseve, trajneri Zef Gjoni është shprehur.

Padyshim që një emision i tillë ia ka vlejtur sepse të kesh në studion e impovizuar në palestrën e boksit emra të tillë trajnerësh si Zef Gjoni, Artur Gavoçi, Besnik Limani, Jozef Sermi, Lazarin Vila e Klaudio Çekini, është privilegj, Po ashtu edhe boksierët kampionë Nelson Hysa, Arjon Kajoshi, Vuksan Guri e Bekim Vjerdha, pa lënë mënjanë edhe kampionët e moshave, Asmir Skutina, Xhoi Eljazi, Leonard Arra, Angjelin Dardha e Klodian Doda, sigurisht që është kënaqësi sepse po i dhurojnë shumë trofe e tituj kampion Klubit Vllaznisë dhe Shkodrës.

Lexoni dhe kete

BASKETBOLL, VLLAZNIA MUNDET EDHE NË KAMËZ

Pavarësisht deklaratave të trajnerit Gjeçaj se Vllaznia do të kishte objektiv fitoren e dy ndeshjeve …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin