Monday , 30 November 2020

“SPORT ARENA” T FTUARIT ENTUZIAST PR VLLAZNIN

Prve kapitenit Shtubina, edhe t tjer mendojn se ndeshja me Lufttarin do t jet shum e vshtir. kt mendim kan shprehur t ftuarit n emisionin “Sport Arena” mbrmjen e s hns n televizionin Rozafa. Ish- futbollisti i Vllaznis Elvin Beqiri, kngtari i mirnjohur dhe tifozi i zjarrt i kuqebluve Bujar Qamili dhe radiokronisti Edmond Dibra, jan shprehur entuziast pr nj tjetr rezultat pozitiv t skuadrs shkodrane.

N kt emision sht diskutuar edhe pr problematikn e ekipit t basketbollit t Vllaznis teksa i ftuar n studio ka qen Ilir Taflaj, nj nga donatort e ktij ekipi q ka dhn shpresa pr nj ndryshim t situats n muajin janar.

N kt emision sht folur gjersisht edhe pr Akademin Vllaznia, Vllaznin B dhe futbollin e femrave, ekipe kto q po paraqiten shum mir dhe po dominojn n kampionatet ku garojn.

Lexoni dhe kete

VLLAZNIA U-19 MUND 0 – 8 DINAMON, E PARA NË RENDITJE

Tjetër fitore në kampionat për Vllaznia U19 që vijon të kryesojë e vetme renditjen e …