“SPORT ARENA”, TË FTUARIT MBËSHTETJE PËR VLLAZNINË

Vllaznia do të luajë ditën e dielë ndaj Skënderbeut ndeshjen e rradhës për kampionat. Në “Loro Boriçi” shkodranët presin një rezultat pozitiv që do të ishte i domosdoshëm për ekipin në këto momente ku ndodhet ai. Një gjë të tillë e kanë kërkuar dhe të ftuarit në emisionin “Sport Arena” mbrëmjen e së hënës në televizionin Rozafa.

Në këtë emision ka qenë i ftuar edhe trajneri i atletikës së Vllaznisë Bruno Rrotani i cili ka folur për sukseset e këtij sporti ndërkohë që me të ftuarit e tjerë është diskutuar edhe për kategorinë e parë, futbollin e femrave dhe atë të moshave.

Lexoni dhe kete

“VLLAZNIA B” TË SHTUNËN NË BURREL. I MJAFTON BARAZIMI

Pas fitores ndaj Tërbunit javën që shkoi, “Vllaznia B” ka hedhur hapin e parë drejt …