Monday , 22 January 2018

STARTON SEZONI I RI PËR EMISIONIN “SPORT ARENA”

Emisioni “Sport Arena” ka nisur mbrëmjen e së hënës sezonin e ri të transmetimit të tij në ekranin e televizionit Rozafa.

Në këtë emision të parë, vëmendja kryesore i është kushtuar nisjes së kampionatit të ri të futbollit dhe të ftuarit në studio e kanë konsideruar pozitive nisjen që i ka bërë Vllaznia atij.

Po ashtu, në këtë emision i është kushtuar rëndësi edhe pjesmarrjes së ekipit të futbollit të femrave në Ligën e Kampioneve dhe presidenti Lazer Matija i ftuar në studio ka bërë të ditur se pret një vendim nga UEFA për apelimin e bërë duke shpresuar që të jetë Vllaznia e femrave pjesmarrëse në turin e dytë të këtij kompeticioni.

Lexoni dhe kete

QERIMAJ: PREMTOJ TË TJERA MEDALJE GJATË VITIT 2018

Në përgatitjet e tij për kampionatin Europian që do të zhvillohet në mars në Tiranë, …