Tuesday , 21 November 2017

STARTON SEZONI I RI PËR EMISIONIN “SPORT ARENA”

Emisioni “Sport Arena” ka nisur mbrëmjen e së hënës sezonin e ri të transmetimit të tij në ekranin e televizionit Rozafa.

Në këtë emision të parë, vëmendja kryesore i është kushtuar nisjes së kampionatit të ri të futbollit dhe të ftuarit në studio e kanë konsideruar pozitive nisjen që i ka bërë Vllaznia atij.

Po ashtu, në këtë emision i është kushtuar rëndësi edhe pjesmarrjes së ekipit të futbollit të femrave në Ligën e Kampioneve dhe presidenti Lazer Matija i ftuar në studio ka bërë të ditur se pret një vendim nga UEFA për apelimin e bërë duke shpresuar që të jetë Vllaznia e femrave pjesmarrëse në turin e dytë të këtij kompeticioni.

Lexoni dhe kete

VOLEJBOLL, VLLAZNIA MUND TEUTËN DHE FUTET NË KATËRSHE

Vllaznia në volejboll për meshkuj është rikthyer sërish tek fitorja në kampionat. Pasditen e së …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin