Monday , 21 January 2019

SUAD LICI: VLLAZNIA PA PRESION, DUHET TË FITOJË ME TEUTËN

Sfida e së hënës me Teutën konsiderohet e rëndësishme por ish- futbollisti i Vllaznisë Suad Lici është i mendimit se kuqeblutë mund t’ia dalin ta fitojnë këtë takim. Një deklaratë të tillë ai e ka bërë në emisionin “Sport Arena” mbrëmjen e së hënës.

Në këtë emision ka qenë i ftuar edhe boksieri i shquar shkodran Jetmir Kuçi i cili ka folur për suksesin e fundit ndaj boksierit grek por ka bërë publik edhe projektin e tij më të ri në ring.

Gjatë këtij emisioni është folur dhe për futbollin e femrave dhe atë të moshave dhe në studio kanë qenë të ftuar edhe presidenti i ekipit “Juban Danja” Ferdinand Jaku si dhe zëvendëstrajneri i ekipit Vllaznia U-17 Denis Zmijani.

Lexoni dhe kete

BASKETBOLL/ VLLAZNIA FITON MIQËSOREN ME “INVADERS”

Katër ndeshje, tre fitore dhe një humbje. Ky është bilanci i ndeshjeve miqësore që Vllaznia …