Sunday , 17 December 2017
Breaking News

TAFILI: TANI KEMI MË SHUMË ENTUZIASËM PARA LUFTËTARIT

Fitorja e arritur në mesjavë ndaj Lushnjës ka rikthyer njëfarë qetësie në kampin shkodran. Tashmë pjestarët e saj janë më shumë entuziast për ecurinë e mëtejshme në kampionat por një nga lojtarët titullarë të ekipit të Vllaznisë, pikërisht Alsid Tafili, në një prononcim për mediat ka bërë thirrje për më shumë kujdes sepse takimi i rradhës me Luftëtarin është edhe më i vështirë. Ai u ka bërë thirrje edhe tifozëve për të qenë më të shumtë në numër ditën e dielë në stadium.

Ndeshja Vllaznia- Luftëtari luhet të dielën në orën 14.00 në stadiumin “Loro Boriçi” dhe në rast fitoreje, kuqeblutë do ta lënë edhe këtë skuadër pas në renditje dhe padyshim që një sukses i tillë do të ndikonte pastaj edhe tek takimi i tretë i rradhës në Shkodër, ai i javës tjetër me Laçin.

Lexoni dhe kete

BASKETBOLL, VLLAZNIA MUNDET EDHE NË KAMËZ

Pavarësisht deklaratave të trajnerit Gjeçaj se Vllaznia do të kishte objektiv fitoren e dy ndeshjeve …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin