Thursday , 15 April 2021

TAKIM ME ARTISTËT E SHKODRËS DHE MALËSISË SË MADHE

Kandidati për deputet i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Agron Çela, zgjodhi që me artistët e Shkodrës dhe Malësisë së Madhe të organizojë një panel diskutimi.

Në fokus ishin problematikat që ato kanë dhe mbështetja që kërkohet prej institucioneve vendore e qëndrore.

Çela tha se programi i LSI i ka kushtuar një zë të veçantë artit e kulturës, e cila në këto 8 vite ka patur jo pak probleme.

Lexoni dhe kete

MEDIU: RAMA DO QË SHQIPTARËT TË LARGOHEN NGA SHQIPËRIA

Kreu i PR, Fatmir Mediu, ka zhvilluar një takim me shtabin elektoral në Tiranë. Mediu …