Wednesday , 12 August 2020

TAKIMET ME STRUKTURAT NE PD MALESI E MADHE

Anton Kokaj nuk e fsheh dëshirën për të rikandiduar përsëri për kryetar të Partisë Demokratike në Malësi të Madhe. Por, sipas tij e rëndëëishme është që kandidati i PD të arrijë fitoren në zgjedhjet lokale.

Partia Demokratike do të nis takimet me strukturat e kësaj force politike në Malësi të Madhe. Takimet do të nisin me banorët e zonës së Kastratit.

Ndër të tjera, Kokaj shprehet optimist për një rezultat pozitiv të Partisë Demokratike në zgjedhjet lokale, jo vetëm në Malësi të Madhe, por në të gjithë Shqipërinë.

Lexoni dhe kete

BASHA: TURIZMI, DEGA MË E GODITUR NGA PANDEMIA

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, publikon pamje të plazheve të boshatisur, pasi sipas tij, …