Sunday , 17 January 2021

TARIFAT VENDORE PËR VITIN 2020, REAGON KB SHKODËR

Pas deklaratës së kreut të PD, Lulzim Basha, një ditë më parë në Shkodër për faljen e tarifave vendore për 2020 për shkak të gjëndjes së fatkeqësisë natyrore nga pandemia, ka reaguar Këshilli Bashkiak Shkodër.

Në emër të këshillit foli këshilltarja Jona Leqejza.

Ajo tregoi vendimet që janë marrë nga Këshilli Bashkiak Shkodër për këtë cështje…

Lexoni dhe kete

MANASTIRLIU: DO MBETEN NË FUQI MASAT AKTUALE NË VEND

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, dhe përfaqësues të Komitetit Teknik të Ekspertëve dolën këtë të …