Thursday , 21 February 2019

TË FTUARIT NË “SPORT ARENA”. MBËSHTETJE PËR VLLAZNINË!

Edhe të ftuarit në emisionin “Sport Arena” mbrëmjen e së hënës janë shprehur qartë se kampionati i Vllaznisë fillon këtë javë  me ndeshjen ndaj Lushnjës. Sipas tyre, të gjithë shkodranët duhet t’i gjenden pranë ekipit në këto momente të vështira dhe gjërat nuk duhet lënë të shkojnë për në javën e fundit për të shpëtuar Vllazninë siç ndodhi sezonin e kaluar.

Në këtë emision me trajnerin Roland Koka është folur edhe për ecurinë e ekipit të basketbollit të të rinjve të Vllaznisë që si objektiv do të ketë edhe këtë sezon fitimin e titullit kampion.

Lexoni dhe kete

ADEMI: MUZEU SPORTIV DO NGRIHET, KA NISUR PUNA PËR TË

Premtimi i bërë prej kohësh për ngritjen e një muzeu sportiv nuk u realizua dot …