Tuesday , 17 October 2017

TE SHTENA ME ARME ZJARRI NE FUSHE- ARREZ

Disa te shtena me arme zjarri jane rregjistruar paraditen e kesaj te Premte ne dalje te qyetit Fushë Arrëz.

Nga informacionet paraprake behet me dije se shtetasit B. Gj. dhe B. Gj. kanë kanosur me armë zjarri (duke qëlluar në ajër), shtetasit P. Gj. dhe E. Gj. të cilët kanë qënë duke lëvizur me makinë.

Të dy palët e përfshira në konflikt janë banues në qytet Fushë Arrëz dhe në lidhje fisnore, ku mesohet se konflikti ka ndodhur për motive të dobëta.

Me parë u bë shpallja në kërkim dhe po punohet për kapjen e autorëve dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Lexoni dhe kete

ARRESTOHET PER DROGE 38- VJEÇARI NGA LEZHA

Një 38-vjeçar është arrestuar ditëne e shtune nga policia në Lezhë pasi ishte shpallur në kërkim …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin