Breaking News

TENTATIVE GRABITJE NE LEZHE, 3 PERSONA NE NDJEKJE NGA POLICIA

Nje tentative grabitje eshte rregjistruar mbremjen e kesaj te merkure ne qytetin e Lezhes. Tre persona kane tentuar te hyjne ne nje banese ne lagjen prane bordit te kullimit.

Por, keto persona jane pikasur shume shpejt nga famijaret dhe jane larguar menjehere. Policia ndodhet ne vendin e ngjarjes.

Gjithashtu, forca te tjera te policise se Lezhes jane vene ne ndjekje te tre ketyre shtetasve, ndersa po merren ne pyetje deshmitaret qe mund te kene pare 3 te rinjte duke levizur ne zone.

Lexoni dhe kete

VRAU BURRIN NE MILOT, GRUAJA SHPERTHEN NE LOT NE GJYKATE

Gjykata e Kurbinit ka vendosur masën e sigurisë “burg pa afat” per Violeta Donajn, gruan …