Wednesday , 2 December 2020

Termet ne qytetin e Shkodres, 10 km ne Adriatik!

Lkundje trmeti me magnitud 4.7 ball t shkalls Rihter jan ndier mbrmjen e sotme n disa qytete t vendit, si n Vor, Durrs, Kruj, Lezh, Shkodr, Puk dhe La.

Epiqendra e trmetit ka qn n detin Adriatik, n thellsin 10 km. Paraprakisht nuk ka t dhna pr t lnduar apo dme materiale. Lekundjet e termetit jane ndjer ne te gjithe qytetin e Shkodres ndersa brenda 2 sekondash kane rene dy termete.

Lexoni dhe kete

PRODHIMI I ENERGJISË SË PASTËR NË SHKODËR

Shkodra është e para në prodhimin e energjisë së pastër. Mesazhi është përcjellë me vendosjen …