Saturday , 11 August 2018
Breaking News

TERMETI SHKUND VENDIN TONE. LEKUNDJET EDHE NE SHKODER

Para pak minutash një tërmet ka tronditur Tiranën. Lëkundjet e tërmetit kanë qenë të forta dhe janë ndjere edhe në Durrës , Laç , Shkoder dhe në zonat përreth.

Lëkundjet kanë shkaktuar panik tek qytetarët e kryeqytetit, ndërkohë që nuk raportohet për të plagosur apo dëme materiale.

Epiqendra e tërmetit ka qenë 9 kilometra nga Burreli dhe 37 kilometra nga Tirana. Tërmeti ka qenë 6 ballë.

Lexoni dhe kete

ATAK KARDIAK, JA ÇFARE I NDODHI 70-VJEÇARES NE VELIPOJE

Një grua e moshuar ka ndërruar jetë paraditen e ditës së sotme. Gjithçka ka ndodhur …