TESTOHEN INFERMIERET E SPITALIT RAJONAL SHKODER

Infermieret e spitalit Rajonal t Shkodres jan testuar ditn e sotme. N t kan marr pjes rreth 300 infermier ndrsa provimi sht zhvilluar nga ora 10 deri n 11. Ndrsa provimi tjetr I parashikuar t zhvillohet me dat 29 gusht sht zhvilluar pasditen e s Premts nga ora 15-00 deri n orn 16-00, kjo sht pohuar nga presidenti I urdhrit t infermierit n qarkun e Shkodres Imir Hoxha.

Hoxha ka dhe nj mesazh pr gjith politikn, q rezultatet e provimeve t mos prdoren politikisht.

Pr infermiert e spitaleve bashkiake, apo dhe qndrave shndetsore do t kt data t tjra ku infermieret do t testohen pr njohurit e tyre.

Lexoni dhe kete

DITA E LIQENIT TE SHKODRES

E kthyer në traditë tashmë “Dita e liqenit të Shkodrës”  e cila shënon hapjen e …