Breaking News

“TI JE DASHURIA” I AUTORIT DAVID BOSETA

Këtë të shtunë poeti i njohur shkodran David Boseta ka prezantuar librin e tij më të ri. Libri me titull “Ti je dashuria” u promovua në ambjentet e biblotekës “Marin Barleti” të qytetit të Shkodrës. Një libër me poezi që i kushtohen dashurisë, e kjo për shkak se gjithçka në jetë lind nga dashuria dhe pjesa më e madhe e krijimtarive flasin pikërisht për dashurinë.

Ai shton se ky libër i përshtatet çdo moshe.

Në promovimin e këtij libri merrnin pjesë autorë dhe familjarë e miq të autorit Boseta.

Lexoni dhe kete

MARK GJOKA FESTON 60-VJETORIN E LINDJES DHE 40-VJETORIN E NGJITJES NE SKENE

Kantautori i njohur mjeshtri i madh Mark Gjoka ka festuar 60-vjetorin e lindjes, si dhe …