Saturday , 16 February 2019

TJETER AKSIDENT, KETE HERE NE VAU DEJES

Shkoder

Informacion Paraprak

Më datë 28.06.2018, ora 17:00, jemi njoftuar se në fshatin Barbullush, Vau Dejës, ka ndodhur një aksident.

Menjëhere kanë shkuar sherbimet e policisë ku kanë konstatuar se mjeti tip Volkswagen me targë AA738SH, me drejtues shtetasin E. M. 23 vjeç, është përplasur me motorcikletën pa targa me drejtues shtetasin B. Q. 55 vjeç, dhe pasagjer shtetasin S. Sh. 34 vjeç, banues në fshatin Barbullush, Vau Dejës, të cilët ndodhen në Spitalin Rajonal Shkodër nën kujdesin e mjekëve.

Po kryen veprimet grupi hetimor, për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Lexoni dhe kete

MINISTRI LLESHAJ, TAKIM NE MALESI TE MADHE

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj nga Shkodra tha se nuk ka asnjë denoncues për rastin …