Sunday , 13 October 2019
Breaking News

TJETER KRIM. VRITET 34-VJEÇARI NE KURBIN

Mirditë /Informacion paraprak

Në fshatin Zall Xhuxhë në Fan – Mirditë, në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi E.Z. 34 vjeç, banues në Kurbin.

Grupi hetimor në vendngjarje vazhdon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Nga forcat policore të Komisariatit të Policisë Mirditë në mbështetje edhe nga forcat policore të Drejtorisë, po bëhet krehja e zones me qëllim kapjen e autorit.

Lexoni dhe kete

AKSIDENT NË AKSIN LEZHË – SHËNGJIN

Një 29 vjeçar nga Tropoja u aksidentua për vdekje në aksin Lezhë – Shëngjin. Viktima …