Saturday , 27 November 2021

TOPALLI: BANORET E ZONAVE TE PERMBYTURA, PA ASNJE SHPRESE

Per greven e urise se 8 banoreve te zonave te permbytura ka reaguar edhe deputetja e partise demokratike jozefina topalli. topalli reagoi nepermjet nje statusi ne rrjetin social facebook.

pa pune, pa ndihma, pa demshperblimin e premtuar nga rama, pa mbeshtetje, te rrethuar nga policia…..pa asnje shprese.kjo eshte.. pa koment. shkruan topalli ne faqen e saj ne facebook.

Pavaresisht statuseve ne facebook, asnje nga perfaqesuesit e pushtetit lokal apo te partive politike nuk ka ardhur ne ndihme apo per te zhvilluar nje takim me 8 banoret qe kane hyre ne greve urie.

Lexoni dhe kete

BERISHA: 11 DHJETORI DO TË JETË FILLIMI I REVOLUCIONIT PAQËSOR

Pavarësisht vendimit të Bashës për mbledhjen e Kuvendit më 18 dhjetor, Sali Berisha ka theksuar …