Saturday , 26 September 2020

TOPALLI: MOSBINDJE CIVILE NDAJ KESAJ QEVERIE

25- vjetori i partis demokratike n Shkodr ka bashkuar sbashku ish- kryeparlamentaren Jozefina Topalli me drejtuesit e PD- s Shkoder si dhe deputett e ktij qarku t ksaj force politike. ish kryetarja e kuvendit t Shqipris Topalli hodhi posht zrat se ka qn e menjanuar nga PD- ja ndrsa theksoi se t gjith duhet t punojn fort pr kt force politike.

Topalli foli rreth ngrcit t krijuar pr reformen n drejtsi.E n fund, deputetja e qarkut Shkoder foti t gjith qytetart q t ngrihen n protesta ndaj ksaj qeverie q po veshtireson jetesen e shqiptarv cdo moment.

Q pas zgjedhjeve t 23 Qershorit 2013 Topalli ka zgjedhur t qndroj e distancuar nga zhvillimet publike ne selin blu, ndrsa 25- vjetori I themelimit t PD-s bashkoi drejtuesit e ketij subjekti politike

Lexoni dhe kete

PËRGATITJET PËR ZGJEDHJET E 25 PRILLIT

Te Partia Demokratike dega Shkodër vijon puna për zgjedhjet e 25 prillit. Tashmë kjo forcë …