Sunday , 1 November 2020

Topi: Parlamenti me njerez me rekorde kriminale!

Parlamenti shqiptar I ditve t sotme sht m I dobti n historin 100 vjecare t shtetit shqiptar. Deklarata sht br nga kreu I fryms s re demokratike Bamir Topi gjat nj takimi n Shkoder. Sipas Topit brenda parlamentit ndodhen njerz me rekorde kriminale.

Ish presidenti u ndal edhe tek situata ekonomike e vendit ndrsa theksoi se papunsia po kap shifra t frikshme. Kreu I FRD- se zhvilloi nj takim me prkrahsit e ksaj force politike n Shkoder, ndrsa t pranishm ishin edhe prfaqsues t ish- prndjekurve politik n metropolin verior.

 

Lexoni dhe kete

BEQAJ: I PA KËNAQUR NGA PËRFORMANCA E KËSHILLIT BASHKIAK SHKODËR

“Nuk jam i kënaqur me jetën politike që bënë Këshilli Bashkiak i Shkodrës sot”. Ka …