Breaking News

TV ROZAFA, LIVE NGA TIRANA NE PROTESTEN E STUDENTEVE

Ashtu siç ishte parashikuar, këtë të hënë është organizuar protesta kombëtare e studentëve në Tiranë. Studentët vijojnë bojkotin e mësimit. Ato shprehën të bindur në plotësimin e 8 kërkesave të tyre, pa pasur nevojë për dialog me kryeministrin Rama.

Në mbështetje të tyre kishin dalë edhe prindërit dhe qytetarët të tjerë.

Tv Rozafa ka përcjellur LIVE nga kryeqyteti protestën e studentëve, duke qenë pranë teleshikuesve me ngjarjet më të fundit që kanë të bëjnë me protestat që kanë përfshirë prej ditësh vendin tonë.

Lexoni dhe kete

GJAKMARRJA, 50 TE VRARE DHE 130 TE PLAGOSUR NE 2018

Organizata “Operazione Colomba” organizoi këtë të premte aktivitetin e radhës ndërgjegjësues në luftën kundër gjakmarrjes …