Saturday , 16 February 2019

U PARALAJMERUA, JA ZONAT NE SHKODER KU UJI RREZIKON TE FUTET NE BANESA

Ashtu sic u paralajmerua kete te hene eshte rritur niveli i ujit ne zonen e nenshkodres.

Ne Obot raportohet se uji ka hyre ne disa shtepi. Edhe ne Muriqan dhe ne lagjen Xhakaj raportohet se uji eshte fare prane shtepive.

Ne Dajç ne fshatin Shirq shtepite e lagjeve Marini dhe Zadrime rrezikohen, pasi uji gjate nates ka pasur rritje te madhe me rreth 50 cm.

Lexoni dhe kete

4.000 PROTESTUES NGA SHKODRA DREJT TIRANES PER PROTESTE

Rreth 4 mijë qytetarë dhe mbështetës të Partisë Demokratike kanë udhëtuar nga Shkodra në mbështetje …