Sunday , 21 January 2018

U PLAGOS PARA 4 MUAJVE, NDERRON JETE 21-VJEÇARI NGA MALESIA E MADHE

Nderron jete ne spital 21 vjeçari Edmir Nilaj nga fshati Vukel i Malesise se Madhe. Ai eshte plagosur me nje plumb ne koke me 4 shtator te 2017 ne nje lokal ne Beltoje te Shkodres.

21 vjeçari ka qendruar per 4 muaj ne spital. Edmir Nilaj u plagos pas nje konflikti per celularin. Policia e Shkodres ka shpallur ne kerkim shtetasin Admir Dekovi ish-komando i Ushtrise Shqiptare i cili punonte si punonjes sigurimi ne lokalin ku nisi konflikti.

Admir Dekovi i dyshuar si autori i ngjarjes eshte shpallur ne kerkim nga ana e policise qe nga shtatori i vitit te kaluar.

Lexoni dhe kete

SEKUESTROHEN 4.5 KG HEROINE

57-vjecari Petraq Greku nga Berati por me banim në Tiranë është arrestuar nga policia e …