Sunday , 17 February 2019

UJI NE QYTETIN E SHKODRES, NE TE GJITHA PARAMETRAT E DUHUR

Uji në qytetin e Shkodrës është në të gjitha parametrat e duhur. Një gjë e tillë bëhet e ditur nga shefi i higjenës pranë Drejtorisë Rajonale të Shëndetësisë Shkodër, Burim Gjyli. Kjo pasi në drejtim të kësaj drejtorie ka pasur ankesa nga qytetarët shkodranë.

Gjyli thekson se sasia e mikrobeve është në kuotat minimale.

Prandaj, pavarësisht ankesave çdo gjë është në rregull përsa i përket cilësisë në ujit në qytet.

Lexoni dhe kete

QYTETARET TREGOJNE ARSYET E PROTESTES PER TV ROZAFA

Qytetarë dhe mbështetës nga e gjithë Shqipëria ishin të shtunën në protestë ndaj qeverisë Rama. …