ULQINAKU: TE PROTESTOJME PER TE OFRUAR ZGJIDHJE PER SHQIPTARET

Përveç deklaratës së Partisë Demokratike dega Shkodër, edhe ish-deputetja e PD Izmira Ulqinaku bëri thirrje qytetarëve të Qarkut Shkodër për të marrë pjesë në protestë. Ajo kërkoi që të protesojmë për të ofruar zgjidhje për shqiptarët dhe rrëzuar Edi Ramën.

Sipas Ulqinakut nëse mbahen sot zgjedhje, PD fiton 80 deputetë në parlament.

Protesta e opozitës do të mbahet para kryeministrisë me 13 prill në ora 18:00.

Lexoni dhe kete

“NJË QEVERI PËR NJERËZIT DHE JO PËR OLIGARKINË”

Partia Demokratike duket e vendosur në shpalosjen e denoncimeve dhe protestave ndaj qeverisë. Një gjë …