ULQINAKU: TI KTHEJME QEVERISJEN QYTETAREVE

Ne duhet t’ ia kthejme qeverisjen qytetareve. Me kete thirrje ish-deputetja e PD-se Izmira Ulqinaku ka zhvilluar takime me tregtaret dhe biznese te ndryshme duke i ftuar te jene pjese e protestes se te shtunes.

Tregtaret shprehen se situata eshte e pa pranueshme pasi ata nuk arrijne as te mbijetojne.

Te shtunen ne ora 11:00 ne Tirane zhvillohet protesta e opozites kunder qeverise Rama.

Lexoni dhe kete

PD SHKODER FTON QYTETARET PER PROTESTEN E 25 MAJIT

Nëpërmjet një deklarate për shtyp, Partia Demokratike dega Shkodër ka ftuar qytetarët që të marrin …