Thursday , 25 February 2021

VAKSINIMI I PERSONALITETEVE DHE NJERËZVE TË THJESHTË MBI 80-VJEÇ

Kryeministri Edi Rama ishte këtë të dielë në stadiumin “Air Albania” për të parë nga afër proçesin e vaksinimit të personaliteteve dhe njerëzve të thjeshtë mbi 80 vjeç.

Duke folur për media, Rama i cilësoi të neveritshme dhe çnjerëzore akuzat e politikanëve për vaksinimin e personaliteteve, duke thënë se duhet të presim që ata të ndërrojnë jetë, për t’i vlerësuar apo dekoruar.

Rama shtoi se këtu nuk bëhet fjalë për asnjë lloj diferencimi, sepse këta njerëz i përkasin kësaj kategorie.

Lexoni dhe kete

TJETËR INVESTIM I BASHKISË SHKODËR NË INFRASTUKTURËN RRUGORE

Bashkia e Shkodrës vijon realizimin e investimeve të parashikuara në buxhetin e saj. Vëmendja është …